Wypożyczalnia przyczepek rowerowych

Witamy 🙂

Oferujemy wypożyczenie przyczepek rowerowych renomowanych firm specjalizujących się w produkcji tego rodzaju sprzętu. W naszej ofercie są dostępne przyczepki Croozer Sportex KId for 2 oraz Qerido Jumo 1.

Nasze przyczepki umożliwiają przewóz zarówno dwójki jak i jednego dziecka w zależności od potrzeb. Ponadto dysponujemy specjalnymi hamaczkami (leżaczkami) do przewozu kilkumiesięcznych pociech, które nie są w stanie samodzielnie siedzieć .  Przyczepki posiadają wygodne siedziska zaopatrzone w pasy bezpieczeństwa, które zapewniają komfort, wygodę a szczególnie bezpieczną podróż na czym najbardziej nam jako rodzicom zależy.

Przyczepki Croozer jak i Qerido poza oczywistą funkcją jaką jest montaż do roweru, mogą być wykorzystane jako wózki  do codziennego użytku po zamontowaniu przedniego kółka. Ponadto przyczepka Croozer posiada możliwość  montażu przedniego koła typu jogger a wtedy przyczepką staje się wózkiem biegowym.  Obie przyczepki posiadają pojemne schowki na bagaż ,które idealnie sprawdzają się podczas wypraw rowerowych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Na wszelkie pytania znajdą państwo odpowiedz pod nr tel. 664-998-840 Ewelina  lub 609-209-339 Bartek

Cennik wypożyczenia przyczepki:

1 – 2 dni: 50 zł / dzień
3 – 4 dni: 40 zł / dzień
5 dni i więcej: 35 zł / dzień

Jest możliwość wypożyczenia na dłuższy okres np. tydzień cena do uzgodnienia.

Hamak do przyczepki Croozer jak i Qerido koszt 10zł* (za dzień)

*cena tylko w zestawie razem z wózkiem

Pożyczenie samego hamaka 20zł. (na dzień)

Kaucja zwrotna za wypożyczenie sprzętu 300zł

Zapraszamy do skorzystania z oferty 🙂